خانه / آهنگ ها / 7 بند /

دانلود فول آلبوم و بیوگرافی 7 بند

دانلود فول آلبوم و بیوگرافی 7 بند

بیوگرافی 7 بند

سون بند فعالیت خود را از سال 1376 با هنرنمایی دو برادر به نام های آرش و امیر قنادی و دوستشان کیارش پوزشی با نام هنری کیمیا شروع کردند، اما در سال 1381 نام گروه خود را به سون بند تغییر دادند و سپس در سال 1384 اولین قطعه ی رسمی خود به نام ستاره را به بازار عرضه کردند. آنها میگویند در این نام و عدد یعنی 7 بند یک سری انرژی ها نهفته است.
آرش قنادی متولد 10 شهریور 1357 در کرج است، وی دیپلم تجربی دارد. او از کودکی علاقه مند به موسیقی بوده و حالا ساز های تخصصی او کیبورد و آکاردئون است همچنین وی سرپرست گروه سون بند است و گاهی هم تنظیم و آهنگسازی میکند.
امیر قنادی متولد 7 اردیبهشت 1362 در کرج است، وی دیپلم نقشه برداری دارد و به تشویق برادرش از کودکی شروع به نواختن سازهای مختلفی کرده است. حالا ساز تخصصی او گیتار است و میتوان گفت که او گیتاریست گروه سون است، همچنین او ترانه سرا و شاعر گروه می باشد.
کیارش پوزشی متولد 9 بهمن 1356 در بندرعباس است، وی لیسانس مهندسی صنایع غذایی دارد. او از نظر سنی بزرگتر گروه میباشد و به همراه آرش قنادی اغلب تنظیم کارها را انجام می دهد همچنین وی نوازنده پیانو و کیبورد گروه سون است.

دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.